کلیات گروه تولیدی » صفحات
کلیات گروه تولیدی

تولید ملی

برای اینکه در کشور ما واژه تولید ملی بیش از پیش قابل لمس تر می باشد ، ما هم بر این شده ایم که بتوانیم در این راه نقشی داشته باشیم با الهام گیری از جوانان ایرانی و ایده های آنها ، در این عرصه گام نهادیم و تولید ملی خودمان را به ثبت رساندیم.

عرضه با کیفیت

سوال همه مردم این است که آیا کیفیت لازم را دارد؟ توانسته ایم با آخرین متد های مهندسی ایستگاه های شارژ تولید کنیم که یکی از بهترین ها شده است و روز به روز این بازخورد را در کسب و کار ها مشاهده میکنیم و شعار دادن فایده ای ندارد که باید در عمل نشان داد کیفیت واقعی چیست.

تکنولوژی روز

سیستم های موجود و قابل حمل امروزی همه آنها یک انرژی مفید روزانه دارند که در صورت اتمام نیاز به تغذیه هستند همانطور که برای انسان ها باجه ها و دکان هایی برای تغذیه وجود دارد برای این سیستم های اعم از موبایل ، تبلت و لپ تاپ ، ما هم در کنار مردم برایشان یک باجه کوچکی ساختیم که تغذیه دستگاه های قابل حملشان دیگر مانند یک مشکل نباشد.

بروز بودن

همه کسب و کار ها دیر یا زود باید خود را بروز کنند و اگر چشم پوشی نمایند ممکن از ضربه مهلکی بخورند که این می تواند یک عقب گرد برای آنها باشد ، دستگاه های شارژ ما نیز می تواند علاوه بر جلوه دادن ، یک پیشرفت در کارتان باشد.