درباره ما » صفحات
home
»
صفحات
»
درباره ما
درباره ما

با پیشرفت چشم گیر تکنولوژی ارتباطات در کشور تلفن همراه جزو جدای ناپذیری از زندگی روزمره افراد جامعه شده است ، بگونه ای که تمام اطلاعات که به آن نیاز دارد را با تلفن همراه خود برطرف می سازد ، از خرید اجناس ، غذا و تاکسی را با تلفن هوشمند خود فراهم می کند. بدلیل استفاده زیاد ، شارژ باطری مسله بسیار مهمی است که امروزه  ب آن نیاز بسیاری داریم ، بصورتی که برای هر یک از ما حداقل یکبار این اتفاق رخ داده است که شارژ تلفن همراه در مواقع مهم کم و تلفن همراه خاموش شود و شارژر هم بهمراه نداشته باشیم.

توجه به مساله شارژ  تلفن وتبلت می تواند نیاز بسیار مهمی را از افراد در اماکن عمومی برطرف سازد. این نیاز همگانی ، ما را برآن داشت تا ایده و طراحی یک محصول ، که برطرف کننده این مساله باشد را ارائه داده ایم. این دستگاه که با نام تجاری شارژ پلاس (CHARGE PLUS) قرار است به بازار عرضه گردد؛ ضمن اینکه برطرف کننده اصلی ترین نیاز تلفن همراه است با دارا بودن چندین امکان خاص نه تنها باعث رضایت کاربر میشود بلکه برای افرادی که آنرا خریداری کردند بسیار مفید خواهد بود.

در دستگاه لایت باکسی طراحی شده تا تبلیغات شرکت یا برندی که شارژر در آن محل قرار دارد را به کاربرها نشان دهد ، ازین جهت بسیار قابل توجه و جذاب است. از آنجا که کاربر نیاز به شارژ سریع و حداکثری تلفن همراه دارد، توجه به این نکته ،بسیار مهم است. ضمن اینکه امنیت و استاندارد بودن آن در اولویت قرار داده شده ، در شارژر طراحی شده به کیفیت ، زیبایی و رنگ بندی محصول نهایی برای اماکن خاص ،طرح های اندیشه شده تا در دکوراسیون و چیدمان محل نصب دستگاه، بیفزاید.

ای محصول در همه ی اماکن ، بدلیل کارکرد آسان و  در دسترس بودن آن، برای همگان قابل استفاده می باشد. اماکنی نظیر رستوران ، هتل، بیمارستان ، آرایشگاه ، ترمینال ،  فرودگاه ، ایستگاه قطار و ... فقط بخشی از نقاطی هستند که دستگاه شارژ هوشمند می توانند نیاز بسیاری از افراد را برطرف سازد.