مراحل و شرایط همکاری با تیم شارژپلاس » خبرها
مراحل و شرایط همکاری با تیم شارژپلاس

عزیزانی که تمایل به همکاری با تیم ما را دارند میتوانند بصورت های مختلف و در دسته بندی های مختلف فعالیت نمایند و کسب درآمد نمایند بدین صورت که شما دوستان ابتدا با واحد نمایندگاه تماس حاصل فرمایید یا از طریق فرم همکاری اقدام به ثبت نام اولیه نمایید ، در زیر کامل مراحل و شرایط برای شما شرح داده خواهد شد.
 

پذیرش همکاری

در سه بخش و سمت کاری قابل اجراست که میتوانید بر اساس توانایی خود انتخاب نمایید و همچنین از مزایا و تسهیلات برخوردار شوید بدین صورت که در سه بخش نماینده فروش ، بازاریاب و سرویس کار میتوانید فعالیت داشته باشید.

شرایط و ضوابط

هر فرد جهت ورود به تیم شارژ پلاس ابتدا باید کمتر از 40 سال و همچنین دارای روحیه همکاری و کار بالا باشد ، سابقه کار در زمینه های انتخابی یا آشنایی لازم برخوردار باشد ، ارسال کامل مشخصات فردی و تکمیل امورات آتیه که در زیر توضیح داده شده.

 

درخواست نمایندگی

دوستانی که تمایل به دریافت نمایندگی فروش دارند از درصد فروش و همچنین مزایای بیشتری برخوردارند که در واحد نمایندگاه به آنها اطلاع داده خواهد شد و شرایط ثبت نام اولیه اعم از :
1. میزان فعالیت برای شارژ پلاس
2. محدود فعالیت ( شهری یا استانی)
3. سابقه کاری و تحصیلی 
4. آدرس محل فعالیت مورد نظر برای نمایندگی*
5. ارسال سوابق مالی
6. خرید اولیه حداقل چند محصول

میباشد که شما میبایست در مراحل اولیه ثبت نام ارسال نمایید تا پس از تایید ، فرم همکاری ارسال شود. برای شروع میتوانید با شماره های تماس شارژپلاس یا فرم همکاری تماس حاصل فرمایید.

بازاریابی

دوستانی که در زمینه بازاریابی فعالیت دارند نیز میتوانند از طریق مختلف چه همکاری در فروش و یا فروش درصدی با ما ارتباط داشته باشند ، برای شروع میتوانید با شماره های تماس یا فرم همکاری شروع و شرایط زیر را اعلام نمایید :
1. زمان فعالیت برای شارژ پلاس
2. محدود فعالیت ( شهری یا استانی)
3. سابقه کاری و تحصیلی 
4. ارسال سوابق بازاریابی

5. پرداخت حق عضویت

سرویس کار

دوستانی که در ضمینه های تعمیرات و یا سرویسکاری تمایل به همکاری دارند ابتدا باید برای حضور در کلاس های اولیه توضیحاتی و توجیحی ، ثبت نام و سپس بصورت نیروی کار یا سرویس کار فعالیت نمایند ، برای شروع میتوانید با شماره های تماس شارژپلاس یا فرم همکاری تماس حاصل فرمایید.

 

توضیحات تکمیلی در خبرهای آتی درج خواهد شد!


chat_bubbleارسال نظر

نظر شما پس از تایید ، قابل رویت خواهد بود